
Душова кабіна Koer SC04 100x100x195 напівкругла без піддону прозоре скло хром
15 029 ₴
14 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: KR5361
Душова кабіна без піддону з безпечного гартованого скла
Організуйте комфортний простір для водних процедур. Надійна конструкція захистить ванну від бризок, а спеціальне покриття значно спростить підтримання чистоти та гігієни кожного дня.
Переваги, які ви оціните!
- Безпечне гартоване скло товщиною 5 міліметрів
- Спеціальне покриття для легкого очищення поверхні від крапель
- Водонепроникні силіконові ущільнювачі з магнітною стрічкою
- Швидкознімні подвійні ролики з нержавіючими підшипниками
- Довговічні ручки з якісної нержавіючої сталі
- Надійні алюмінієві профілі з можливістю регулювання ширини
Кутова напівкругла форма душової кабіни раціонально використовує площу приміщення з габаритами 100x100 сантиметрів. Висота 1950 міліметрів запобігає потраплянню вологи за межі зони купання. Розсувна система відкривання працює тихо, а універсальна конструкція дозволяє виконати встановлення як на ліву, так і на праву сторону прямо на підлогу ванної кімнати.
Ваша покупка включає
- Глухе скло (2 шт.)
- Скляні двері (2 шт.)
- Профілі та направляючі
- Ручки (2 шт.)
- Подвійні ролики
- Комплект кріпильних деталей
- Набір ущільнювачів та заглушки
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 44.4 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Матеріал стінок | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Форма душової кабіни | Напівкругла |
| Колір профілю | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1950 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
- Ціна: 14 499 ₴








