
Інсталяція для підвісного унітазу Koer KT-0502-03 з білою панеллю змиву
6 509 ₴
6 279 ₴
- Готово до відправки
- Код: KR5172
Інсталяційна система для унітаза з механічною панеллю змиву
Мрієте про сучасну ванну кімнату? Надійна підвісна конструкція прихованого монтажу допоможе сховати комунікації, візуально збільшуючи простір та значно полегшуючи щоденне прибирання вашого приміщення.
Переваги, які ви оціните!
- Дворежимний змив на 3 та 6 літрів для економії води
- Монолітний бачок із функцією затримки води Water Stop
- Міцна конструкція з нержавіючої сталі витримує високі навантаження
- Можливість регулювання висоти в межах загального розміру 1125 мм
- Зручна міжосьова відстань кріплень 180 мм та 230 мм
Встановлення підвісної сантехніки стає максимально зручним завдяки прихованому монтажу на підлогу з монтажною глибиною від 155 до 175 мм. Надійне латунне різьблення кріплення гарантує довговічність конструкції, а безшумна робота бачка першого класу стандарту NF не потурбує відпочинок ваших близьких. Механічне керування за допомогою квадратної кнопки робить процес щоденної експлуатації простим та зрозумілим.
Ваша покупка включає
- Інсталяційна система для унітаза
- Пластикова панель змиву з квадратною кнопкою
- Заводська упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Підвід води в бачок | Ззаду |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1125 мм |
| Глибина | 165 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| MAX Монтажна висота (мм) | 1325 |
| MIN Монтажна висота (мм) | 1125 |
| Аварійна система зливу | Немає |
| Антикорозійне покриття | Порошкова фарба, 0,2 мікрона |
| Захист бачка від конденсату | Да |
| Звукоізоляційна прокладка | В комплекті |
| Кількість горизонтальних траверс | 3 |
| Максимальне навантаження (кг) | 400 |
| Материал бачка | HDPE матеріал високої щільності |
| Матеріал кріплення | Латунне різблення |
| Об'єм бачка, л | 9,00 |
| Резервуар для освіжаючих таблеток | Немає |
| Товщина бачка (мм) | 120 |
| Товщина стінок профілю | Товщина матеріалу основного корпусу кронштейна становить 2,0 мм, а товщина опорної пластини унітазу – 3,0 мм. |
| Універсальність кріплення. Кутовий монтаж | Да |
| Основні | |
| Спосіб встановлення | Підвісний кг |
| Матеріал унітаза | Сталь |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Комплектація | |
| Бачок | Да |
- Ціна: 6 279 ₴








