
Гнучка підводка для води Zerix ZHN-02-FM 1/2"х1/2" 50 см нейлонове обплетення
79 ₴
69 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZX5148
Гнучке підведення для води в нейлоновому обплетенні Zerix
Забудьте про корозію та ненадійні з’єднання при підключенні сантехніки. Міцне та гнучке підведення забезпечує стабільне водопостачання та довговічність інженерних систем у вашому будинку чи квартирі.
Переваги, які ви оціните!
- Нейлонове обплетення для високої стійкості до зносу
- Гайки з нержавіючої сталі виключають ризик появи корозії
- Універсальне з’єднання типу Гайка-Штуцер 1/2x1/2
- Довжина виробу 50 см забезпечує зручний монтаж
- Якісні європейські матеріали виробництва Чехії
- Висока гнучкість шланга для роботи у важкодоступних місцях
Чеська торгова марка Zerix пропонує надійне рішення для підключення змішувачів, бачків унітазу або побутової техніки. Завдяки довжині шланга 50 см ви зможете організувати акуратне підведення води навіть при обмеженому просторі за меблями чи санфаянсом. Вид виробу в обплетенні захищає внутрішню частину від перегинів, а міцні з’єднувальні елементи гарантують повну герметичність системи на довгі роки.
Ваша покупка включає
- Гнучке підведення
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Гарантійний термін | 96 міс |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал шланга | Гума (EPDM) з нейлоновою обпліткою |
| Призначення гнучкої підводки | Для унітазів, Для змішувачів |
| Середовище робоче | Вода |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Зовнішня різьба | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 69 ₴

