
Раковина підвісна-накладна MIXXUS Premium Quadro-0201 50x44 см Біла
3 239 ₴
3 109 ₴
- Готово до відправки
- Код: MP6478
Підвісна-накладна раковина з німецької санітарної порцеляни
Оновіть ванну кімнату практичним рішенням. Ця раковина забезпечить комфорт щоденних гігієнічних процедур, зберігаючи простір вільним та охайним завдяки продуманому дизайну.
Переваги, які ви оціните!
- Міцний матеріал із санітарної порцеляни
- Глянцева поверхня для швидкого очищення
- Лаконічна прямокутна форма чаші
- Наявність інтегрованого переливу води
- Підготовлений отвір під змішувач
Завдяки габаритам 500х440х120 мм цей умивальник гармонійно розміститься у ванній кімнаті, залишаючи достатньо місця для комфортного використання. Універсальна орієнтація та можливість як підвісного, так і накладного монтажу дозволяють реалізувати будь-який дизайнерський задум. Ви зможете самостійно підібрати донний клапан потрібного дизайну, оскільки він купується окремо, формуючи індивідуальний стиль вашої зони вмивання.
Ваша покупка включає
- Раковина
- Комплект кріплень
- Документація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS PREMIUM |
| Вага | 11 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Матеріал умивальника | Порцеляна |
| Отвір під перелив | Так |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | Універсальна |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 3 109 ₴

