
Гнучка підводка для води в силіконовій оболонці Koer гайка-штуцер 1/2" 100 см
139 ₴
129 ₴
- Готово до відправки
- Код: KR3526
Гнучка підводка в силіконовій оболонці для сантехніки
Забудьте про протікання. Ця міцна гнучка підводка забезпечить довговічне та безпечне підключення вашої сантехніки, зберігаючи спокій та комфорт у вашому домі на довгі роки.
Переваги, які ви оціните!
- Витримує робочий тиск до 20 бар
- Максимальна температура рідини до 90 °C
- Пропускна здатність досягає 33 л/хв
- З'єднання типу Гайка-Штуцер 1/2x1/2
- Якість від чеського бренду Koer
Облаштування ванної кімнати вимагає надійних матеріалів. Довжина шланга 100 см дозволяє зручно розташувати сантехнічне обладнання на віддаленні від труб. Завдяки спеціальній силіконовій оболонці гнучка підводка захищена від конденсату та зовнішніх пошкоджень. Ви завжди будете впевнені у стабільній роботі системи водопостачання.
Ваша покупка включає
- Гнучка підводка
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Гарантійний термін | 96 міс |
| Довжина | 1000 мм |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Пропускна здатність | 33 літр/хв |
| Робочий тиск | 20 бар |
| Середовище робоче | Вода |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Зовнішня різьба | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип різі | Зовнішня/Внутрішня |
- Ціна: 129 ₴