
Рушникосушка електрична EUROPRODUCT Трапеція з полицею 600х500 мм 6 перемичок
4 589 ₴
4 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: PS0194
Електрична рушникосушарка драбина з полицею з нержавіючої сталі
Позбудьтеся сирості у ванній кімнаті та завжди насолоджуйтесь теплими рушниками. Цей пристрій забезпечує ефективне сушіння речей та підтримує комфортний мікроклімат, запобігаючи появі плісняви та зайвої вологи.
Переваги, які ви оціните!
- Виготовлена з довговічної та стійкої до корозії нержавіючої сталі
- Практична конструкція у формі драбини зі зручною полицею
- Оснащена 6 перемичками для одночасного сушіння кількох речей
- Оптимальна висота 600 мм підходить для приміщень будь-якого розміру
- Надійна електрична система для незалежної роботи цілий рік
Даний виріб має міжосьову відстань 500 мм, що забезпечує зручний монтаж на стіну. Завдяки формі трапеції та наявності додаткової полиці, ви зможете зручно розмістити не тільки рушники, а й інші лазневі аксесуари. Електрична рушникосушарка від українського бренду розроблена спеціально для тривалої експлуатації, забезпечуючи стабільне та безпечне нагрівання у побутових умовах.
Ваша покупка включає
- Рушникосушарка
- Декоративні накладки (від 2 до 4 шт)
- Декоративні циліндри (від 2 до 4 шт)
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EUROPRODUCT |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Комплектація | |
| Поличка | Так |
- Ціна: 4 399 ₴