
Газова колонка MIXXUS GWH-0610 Basic Glass димохідна 10 л/хв
5 419 ₴
5 229 ₴
- Готово до відправки
- Код: WH0027
Газова димохідна колонка зі скляною панеллю
Втомилися від перебоїв з гарячою водою? Цей водонагрівач миттєво забезпечить ваш дім комфортом, поєднуючи надійну ефективність із вишуканим дизайном, що стане прикрасою інтер'єру.
Переваги, які ви оціните!
- Мідний теплообмінник для швидкого нагріву води
- Зручний LED дисплей та безпечний електронний розпал
- Датчики контролю тяги і температури для безпеки
- Іонізаційний контроль полум'я та захист від перегріву
- Зручне регулювання потужності для контролю витрати газу
Завдяки продуктивності до 10 літрів за хвилину прилад легко забезпечить потрібною кількістю води для прийняття душу чи миття посуду. Настінний монтаж економить простір, а розміри 550x330x190 мм дозволяють зручно розмістити пристрій. Надійний металевий корпус гарантує тривалу та стабільну роботу.
Ваша покупка включає
- Газова водонагрівальна колонка
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 16.95 кВт |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Продуктивність при ∆=25°С | 10 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Робочий тиск газу | 13 мбар |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик іонізації | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Дисплей | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Термометр | Так |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
- Ціна: 5 229 ₴





