
Душова кабіна без піддону Mixxus Premium Diverse SC02 90x90x195 прозоре скло Black
11 449 ₴
11 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: MI6862
Душова кабіна без піддону з безпечним склом
Мрієте про сучасну ванну кімнату без громіздких конструкцій? Ця елегантна кабіна забезпечить комфорт під час водних процедур, надійно захищаючи простір від бризок та візуально розширюючи приміщення.
Переваги, які ви оціните!
- Загартоване прозоре скло товщиною 5 мм забезпечує безпечне використання
- Розсувна система відкривання дверей економить вільний простір
- Алюмінієвий подвійний профіль з розширенням 15 мм нівелює нерівності стін
- Магнітна стрічка та гумові ущільнювачі зберігають повну герметичність
- Подвійні ролики з латунною серцевиною працюють плавно та тихо
Кутова квадратна форма розміром 900х900 мм та висота 1950 мм дозволяють зі зручністю приймати душ людині будь-якої комплекції. Монтаж кабіни універсальний, тому ви можете встановити її як безпосередньо на підлогу, так і на спеціальний піддон. Матовий чорний профіль гармонійно доповнить інтер'єр, а ручки з ABS-пластику збережуть свій початковий зовнішній вигляд надовго.
Ваша покупка включає
- Заводська упаковка
- Подвійні ролики та ручки
- Верхній, нижній та бічні профілі
- Набір вологонепроникних ущільнювачів
- 2 скляні двері та 2 фіксованих скла
- Комплект кріплень, з'єднуючі елементи, заглушки та фіксатори
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS PREMIUM |
| Вага | 42 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Матеріал стінок | Скло |
| Стан | Новий |
| Тип кабіни | Відкрита |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Форма душової кабіни | Квадратна |
| Колір профілю | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1950 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
- Ціна: 11 049 ₴


