
Накопичувальний водонагрівач із сухим теном
Забудьте про перебої з гарячою водою! Надійний бойлер забезпечить вашу родину комфортом цілий рік. Безпечна конструкція та швидке нагрівання вирішать проблему холодного душу раз і назавжди.
Переваги, які ви оціните!
- Два сухі тени з нержавіючої сталі для довговічності
- Потужність 2000 Вт для дуже швидкого нагрівання води
- Внутрішній бак із шаром сапфірової емалі проти корозії
- Надійний захист від високого тиску та протікання
- Зручний індикатор температури на передній панелі
Вертикальний настінний монтаж та циліндрична форма дозволяють компактно розмістити пристрій об'ємом 80 літрів у вашій ванній кімнаті. Ви легко зможете налаштувати температуру в діапазоні від 30 до 75 градусів для досягнення ідеального комфорту під час використання. Магнієвий анод додатково захищає систему, а надійна ізоляція гарантує безпечну роботу приладу в умовах підвищеної вологості.
Ваша покупка включає
- Клапан скидання тиску
- Набори для кріплення
- Комплект пластикових з'єднувачів
- Гнучка зливна труба
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIXXUS |
| Вага | 27 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Сапфірова емаль |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 749 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IPX4 |
- Ціна: 7 599 ₴



