
Дерев'яний пазл-вкладиш "Дивовижні звірята" сортер 31х22 см Ubumblebees
- Готово до відправки
- Код: PSD162
459 ₴
349 ₴
Дерев'яний пазл-сортер для розвитку моторики та уяви
Допоможіть вашій дитині пізнавати світ тварин через захопливу гру. Цей пазл-сортер вирішує завдання розвитку логічного мислення та дрібної моторики, перетворюючи навчання на веселий та творчий процес.
Переваги, які ви оціните!
- Дев'ять яскравих картинок тварин для правильного збирання
- Деталі зручно діставати маленькими пальчиками завдяки виїмкам
- Повна взаємозамінність деталей для створення фантастичних звірів
- Виготовлено з екологічно чистого та міцного дерева
- Розвиває фантазію та координацію рухів дитини
Дитина буде із задоволенням зіставляти деталі на дерев'яному планшеті довжиною 31 см та шириною 22 см, тренуючи уважність. Дерев'яні пазли-вкладиші дозволяють не лише вчити назви тварин, а й експериментувати, створюючи незвичних персонажів. Компактна висота в 1 см робить іграшку зручною для використання на будь-якій рівній поверхні вдома або в гостях.
Ваша покупка включає
- Дерев'яна планшет-основа
- Набір з 18 деталей-половинок тварин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Кількість складових елементів | 18 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Пазл-сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання | Без паковання |
- Ціна: 349 ₴
