
Дерев'яний 3D-конструктор Сувенір-Декор Золота серія Автомобіль G-63 AMG
- Готово до відправки
- Код: BB2 G-63
559 ₴
439 ₴
Дерев'яний 3D конструктор автомобіль для збирання деталізованої моделі позашляховика
Збирання тривимірної моделі автомобіля стане захопливим заняттям для всієї родини. Точно вирізані деталі дозволяють створити якісну копію позашляховика без використання складних інструментів.
Переваги, які ви оціните!
- Точність різу елементів для щільного з'єднання деталей
- Екологічний матеріал виготовлення натуральне дерево
- Метод збирання без обов'язкового застосування клею
- Призначений для дітей вікової групи від 6 років
- Деталізація моделі відповідає стандартам Золотої серії
- Універсальне виконання для хлопчиків та дівчаток
Набір поставляється у картонній коробці, що забезпечує цілісність деталей при транспортуванні. Дерев'яні пластини мають розмір 25 на 15 см, а їх товщина 1 см гарантує міцність готових елементів. Завдяки докладній інструкції у комплекті процес створення моделі перетворюється на пізнавальне хобі, що ефективно розвиває дрібну моторику.
Ваша покупка включає
- Деталі для збирання автомобіля
- Покрокова інструкція
- Картонна упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сувенір-Декор |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Позашляховик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 439 ₴