
Сумка-органайзер в багажник Land Rover 16 л 50 х 18 х 17 см Нейлон 420 DIN Чорна
- Готово до відправки
- Код: 118004
839 ₴
679 ₴
Містка сумка-органайзер у багажник для автомобілів Land Rover
Набридло, що речі постійно переміщуються багажником під час поїздки? Ця сумка допоможе організувати простір, зберігаючи чистоту та забезпечуючи швидкий доступ до потрібних дрібниць у будь-якій ситуації.
Переваги, які ви оціните!
- Два об'ємні відділи для зручного розподілу речей
- Міцний водостійкий матеріал нейлон 420 DIN
- Чотири текстильні липучки для надійної фіксації
- Зручна ручка для експлуатації та перенесення
- Витримує значну вагу до 20 кілограмів
- Невелика вага виробу складає лише 280 грамів
- Поверхня легко очищується від будь-яких забруднень
Органайзер об'ємом 16 літрів дозволяє розмістити необхідні інструменти або засоби для догляду за авто. Розміри 50 х 18 х 17 см дозволяють раціонально використовувати місце в багажному відділенні. Надійна блискавка шириною 5 мм гарантує безпечне зберігання речей навіть під час активного маневрування на дорозі.
Ваша покупка включає
- Сумка-органайзер
- Заводська упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Land Rover |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Логотип | Вишитий |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 16 л |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 679 ₴