
Контейнер для іграшок Doloni 18 л Білий (37х28х27 см)
- Готово до відправки
- Код: 01574
429 ₴
319 ₴
Контейнер для зберігання іграшок Doloni для ідеального порядку в кімнаті
Набридло наступати на деталі конструктора? Компактний та стильний контейнер допоможе швидко організувати простір, перетворивши прибирання на просту та зрозумілу гру для вашої дитини у будь-якому віці.
Переваги, які ви оціните!
- Об'єм 18 літрів дозволяє вмістити багато дрібних речей
- Міцний пластик забезпечує стійкість виробу до зносу
- Гладка поверхня матеріалу легко очищується звичайною водою
- Універсальний дизайн гармонійно впишеться в інтер'єр дитячої
- Закруглені краї конструкції мінімізують ризик отримання подряпин
Габарити виробу становлять 37х28х27 см, що дозволяє розміщувати його на стандартних стелажах або полицях. Вага 0.5 кг дає можливість дитині від 3 років самостійно переміщувати кошик у потрібне місце. Пластиковий органайзер українського виробництва допомагає ефективно розподілити іграшки та підтримувати чистоту в домі.
Ваша покупка включає
- Контейнер для зберігання
- Заводське пакування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Білий |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри кошика | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота кошика | 270 мм |
| Глубина корзины | 280 мм |
| Ширина кошика | 370 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | пластик |
| Кришка скриньки | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 0.5 |
| Вік | Від 3 років |
| Габарити: висота | 27 |
| Габарити: довжина | 37 |
| Габарити: ширина | 28 |
| Гарантійний термін | 0.5 міс |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Паковання | Без паковання |
- Ціна: 319 ₴
