
Алмазна мозаїка Brushme "Соковита вишня" 25х25 см (неповна викладка)
- Готово до відправки
- Код: BH022
469 ₴
359 ₴
Алмазна мозаїка з частковою викладкою Соковита вишня
Відкрийте для себе світ творчості з набором для створення блискучих картин. Часткова викладка дозволяє швидко отримати ефектний результат, який наповнить вашу оселю затишком та яскравими емоціями від процесу рукоділля.
Переваги, які ви оціните!
- Часткова викладка для надання сюжету особливої глибини та об'єму
- Камінці різних форм створюють неповторну гру світла та блиск
- Барвистий та емоційний сюжет із заворожуючими деталями
- Оптимальний рівень складності 2 для майстрів-початківців
- Компактний квадратний формат для зручного оформлення інтер'єру
Жанр натюрморт у квадратній орієнтації ідеально підходить для оформлення сучасного простору. Творчий процес буде комфортним для дітей від 5 років, сприяючи розвитку дрібної моторики. Завдяки вазі 0.35 кг готову роботу легко закріпити на будь-якій поверхні, а українське виробництво гарантує якість матеріалів.
Ваша покупка включає
- Алмазна мозаїка
- Заводська упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brushme |
| Довжина | 25 см |
| Жанр | Натюрморт |
| Заповнення | Часткове |
| Орієнтація | Квадрат |
| Рівень складності | 2 |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 0.35 |
| Тип | Алмазна мозаїка |
| Вік | От 5-ти лет |
| Вікова група | Від 5 років |
| Габарити: висота | 1 |
| Габарити: довжина | 25 |
| Габарити: ширина | 25 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Розмір | 25х25 см |
| Складність картини | 2 Зірки (Нижче Середнього) |
| Стан | Нове |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 359 ₴