
Блендер занурювальний Hoffmans 8041 800 Вт Чорний
- Готово до відправки
- Код: 55681/19
929 ₴
733,91 ₴
Занурювальний блендер з металевою ніжкою для однорідних соусів 800 Вт
Набридли грудочки в супах-пюре та довге готування? Потужний блендер миттєво перетворює продукти на ніжну текстуру, суттєво заощаджуючи ваш час і сили на кухні при створенні улюблених страв.
Переваги, які ви оціните!
- Потужність 800 Вт для швидкого подрібнення будь-яких продуктів
- Довговічна металева ніжка з якісних матеріалів
- Ергономічна ручка для комфортного керування однією рукою
- Леза з нержавіючої сталі зберігають гостроту надовго
- Знімні елементи забезпечують максимально легкий догляд
- Кілька швидкісних режимів та імпульсний режим роботи
Завдяки компактним розмірам 39х6х6 см пристрій зручно зберігати навіть у невеликій шафі. Мережевий кабель довжиною 100 см забезпечує свободу рухів під час роботи біля стільниці. Вбудований захист від перегріву гарантує безпеку під час тривалого приготування крем-супів або смузі. Вага блендера становить 1.2 кг, що забезпечує стійкість та відсутність зайвих вібрацій у руці.
Ваша покупка включає
- Занурювальний блендер
- Насадка-вінчик
- Насадка-подрібнювач
- Занурювальна насадка
- Інструкція
- Заводська упаковка
| Характеристики заглибного блендера | |
|---|---|
| Вінчик для збивання | Так |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Основні | |
| Імпульсний режим | Так |
| Колір | Чорний |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
- Ціна: 733,91 ₴




