
Екшн-камера DVR Sport A7 Full HD Black
- Готово до відправки
- Код: ws47319
689 ₴
539 ₴
Екшн-камера для екстремальної зйомки з водонепроникним кейсом
Зафіксуйте найяскравіші моменти життя у високій якості. Незалежно від того, чи це спуск на лижах, чи занурення під воду, цей пристрій збереже ваші пригоди, дозволяючи ділитися драйвом та емоціями з друзями в будь-який час.
Переваги, які ви оцените!
- Зйомка відео у форматі Full HD
- Широкий кут огляду 140 градусів
- Водонепроникний кейс для глибини до 30 метрів
- Підтримка карт пам'яті об'ємом до 32 ГБ
- Якісна матриця типу CMOS
- Вбудований екран діагоналлю 2.0 дюйма
Ця екшн-камера стане надійним супутником під час поїздок на велосипеді або занять дайвінгом завдяки вологозахищеному корпусу. З підтримкою носіїв Flash ви зможете записувати тривалі ролики, а компактні габарити з шириною 75 мм та висотою 80 мм дозволяють легко закріпити пристрій на шоломі. Фокусна відстань 32 мм забезпечує чудову чіткість зображення при фіксації активних рухів у кадрі.
Ваша покупка включає
- Екшн-камера
- Водонепроникний кейс
- Набір кріплень (на кермо, торпеду, шолом)
- Запасні акумулятори
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DVR |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Запасні акумулятори, Вологозахищений корпус |
| Підтримувані носії | Flash |
| Підтримка Full HD | Так |
| Стан | Новий |
| Тип відеокамери | Екшн-камера |
| Фокусна відстань min | 32 мм |
| Формати запису | Full HD |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діагональ LCD-екрану | 2 " |
| РК-екран | Так |
| Матриця | |
| Тип матриці | CMOS |
- Ціна: 539 ₴








