
Дерев'яні кубики-крутилки Ubumblebees Водний світ
- Готово до відправки
- Код: PSD179
309 ₴
259 ₴
Дерев'яні кубики, що обертаються, для розвитку логіки та моторики
Допоможіть дитині пізнати морські глибини за допомогою захопливої гри. Збираючи кумедних мешканців, малюк подолає перші складнощі у навчанні та перетворить розвиток важливих навичок на веселу пригоду.
Переваги, які ви оціните!
- Розвиток логічного та понятійного мислення
- Тренування дрібної моторики при обертанні деталей
- Покращення зорової пам'яті та уваги
- Виховання посидючості через ігрову форму
- Ефективне вивчення навколишнього світу та тварин
Іграшка з натурального дерева приємна на дотик та повністю безпечна для дітей від 2 років. Компактні габарити 5х16 см дозволяють зручно тримати розвиваючі кубики у маленьких руках або брати їх із собою у поїздки. За допомогою стрижня, на якому закріплені елементи, дитина вчиться координувати рухи, створюючи образи кита, акули або пароплава.
Ваша покупка включає
- Дерев'яні кубики на стрижні
- Заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубики |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання | Без паковання |
- Ціна: 259 ₴


