
Органайзер-сумка в багажник Infiniti 50 х 18 х 17 см Чорна
- Готово до відправки
- Код: 118001
839 ₴
679 ₴
Містка сумка-органайзер у багажник для порядку та комфорту
Набрид безлад в автомобілі? Ця сумка допоможе організувати простір, надійно зафіксувавши необхідні речі, щоб вони не переміщувалися під час руху та завжди залишалися під рукою в ідеальному порядку.
Переваги, які ви оціните!
- Міцний водостійкий нейлон 420 DIN для довгої служби
- Два об'ємні відділи для зручного сортування інструментів та речей
- Надійна фіксація в багажнику за допомогою чотирьох липучок
- Зручна ручка для комфортної експлуатації та перенесення
- Висока вантажопідйомність з можливістю витримувати вагу до 20 кг
Завдяки компактному розміру 50х18х17 см органайзер займає мінімум місця, зберігаючи корисний об'єм 16 літрів для зберігання автохімії або аксесуарів. Надійна блискавка шириною 5 мм забезпечує швидкий доступ до вмісту, а мала вага виробу у 280 грамів не створює зайвого навантаження. Чорний колір матеріалу робить використання сумки практичним, оскільки вона легко чиститься та чудово вписується в інтер'єр будь-якого авто.
Ваша покупка включає
- Сумка-органайзер у багажник
- Заводська упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Infiniti |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Логотип | Вишитий |
| Матеріал | Оксфорд |
| Сумісність з маркою | Infiniti |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 679 ₴