
Шезлонг розкладний Супергерої дерев'яний бук 110х60 см Чорний
- Готово до відправки
- Код: 124679
2 439 ₴
2 089 ₴
Складаний дерев'яний шезлонг із бука для комфортного відпочинку
Забудьте про дискомфорт під час відпочинку на природі чи біля басейну. Цей складаний шезлонг забезпечує правильну підтримку тіла та дозволяє по-справжньому розслабитися, перетворюючи будь-який куточок на затишну зону для релаксації.
Переваги, які ви оціните!
- Надійний каркас із натурального бука
- Міцна тканина оксфорд для тривалої служби
- Компактні габарити у зібраному стані 110х60 см
- Максимально допустиме навантаження до 120 кг
- Легка вага конструкції до 5 кг
Завдяки використанню екологічно чистого бука меблі залишаються міцними та довговічними при використанні на терасі чи в саду. Спеціальна подушка із зав'язками надійно фіксується, створюючи додаткову опору для шиї під час тривалого відпочинку. Зносостійке полотно сидіння не деформується з часом, що дозволяє комфортно використовувати цей шезлонг біля води або в домашніх умовах.
Ваша покупка включає
- Дерев'яна конструкція
- Сидіння зі спеціального зносостійкого матеріалу
- Подушка із зав'язками
- Заводська упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 60 см |
| Основні | |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал виготовлення | Тканина, Дерево |
| Матеріал каркасу | дерево |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
- Ціна: 2 089 ₴
