
Набір головоломок Bambi Кубик та Змійка Зелений
- Готово до відправки
- Код: T1110(Green)
279 ₴
229 ₴
Набір розвиваючих головоломок кубик та змійка для дітей
Розвивайте логіку та просторове мислення вашої дитини з захоплюючим набором класичних головоломок. Цей комплект допоможе відволіктися від гаджетів, тренуючи посидючість та дрібну моторику в ігровій формі.
Переваги, які ви оціните!
- У наборі представлені відразу дві популярні головоломки для дозвілля
- Вироби виготовлені з міцного та безпечного пластику високої якості
- Іграшки ефективно розвивають логічне мислення та концентрацію уваги
- Компактні розміри дозволяють легко брати набір у подорож або школу
- Універсальний дизайн підходить для хлопчиків та дівчаток від 6 років
Цей ігровий набір перетворює навчання на цікавий процес, який захоплює увагу надовго. Вага комплекту становить лише 170 г, тому дитині буде зручно маніпулювати елементами без втоми в руках. Постачаються розвиваючі іграшки у надійній картонній упаковці з габаритами 11 х 7 х 26 см, яка захищає вміст при транспортуванні. За допомогою цього типу іграшок діти зможуть створювати десятки різних фігур зі змійки або опановувати алгоритми складання кубика.
Ваша покупка включає
- Кубик Рубіка
- Змійка-логіка
- Картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тематика | Геометрія |
| Тип | Кубик Рубіка |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | От 6-ти лет |
| Габарити: висота | 26 |
| Габарити: довжина | 11 |
| Габарити: ширина | 7 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Найменування різновиду | Зелений |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 229 ₴