
Алмазна мозаїка Ideyka Вітраж. Лимони 30х30 см
- Готово до відправки
- Код: AMO8349
479 ₴
369 ₴
Алмазна мозаїка на підрамнику Вітраж Лимони з ефектом 5D
Створіть блискучий шедевр власноруч та пориньте у світ медитативної творчості. Цей набір допоможе зняти стрес і прикрасити інтер'єр унікальною картиною, яка зберігатиме яскравість кольорів протягом довгих років.
Переваги, які ви оціните!
- Полотно натягнуте на дерев'яний підрамник галерейним способом
- Спеціальні голограмні АВ-стрази для яскравого мерехтіння мозаїки
- Ефект 5D створює заворожуючий об'єм готового зображення
- Високий п'ятий рівень складності для любителів кропіткої праці
- Круглі акрилові стрази забезпечують щільне заповнення схеми
- Компактний розмір полотна 30х30 см підходить для будь-якого приміщення
Завдяки використанню 11 насичених кольорів процес викладання абстрактного сюжету стає по-справжньому захопливим. У наборі передбачено стилус із м’яким тримачем, що запобігає втомі пальців, а додаткові насадки дозволяють захоплювати відразу 3 або 9 каменів. Готова алмазна мозаїка не потребує покупки рамки, оскільки акуратна натяжка полотна на підрамник дозволяє відразу повісити виріб на стіну.
Ваша покупка включає
- Полотно з клейовим шаром та кольоровою схемою на підрамнику
- Акрилові круглі стрази та голограмні АВ-стрази
- Ручка-стилус із м'яким тримачем
- Три насадки для стилуса (на 3, 9 каменів та для вирівнювання)
- Два гелевих клеї
- Лоток для сортування стразів
- Зіп-пакети для зберігання каменів
- Інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideyka |
| Довжина | 30 см |
| Жанр | Абстракція |
| Заповнення | Повне |
| Кількість кольорів | 11 |
| На підрамнику | Так |
| Орієнтація | Квадрат |
| Рівень складності | 5 |
| Форма кристалів | Круглі |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага товару | 1 |
| Тип | Алмазна мозаїка |
| Вік | От 10-ти лет |
| Вікова група | Від 10 років |
| Габарити: висота | 1 |
| Габарити: довжина | 30 |
| Габарити: ширина | 30 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | 30х30 см |
| Складність картини | 5 Зірок (Складний) |
| Стан | Нове |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 369 ₴